Литий диск GMP Italia Sparta 10,5x21/5x114,3 ET43 DIA67,1
Відео 3Фото 8 | від 19 899 до 20 699 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації GMP Italia Sparta 17
Характеристики
GMP Italia Sparta 10,5x21/5x114,3 ET43 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Sparta 10,5x21/5x114,3 ET43 DIA67,1
GMP Italia SPARTA Black Diamond (R21 W10.5 PCD5x114.3 ET43 DIA67.1) | 20 699 грн. |
GMP Italia SPARTA Matt Anthracite Diamond (R21 W10.5 PCD5x114.3 ET43 DIA67 | 20 699 грн. |
GMP Italia SPARTA Glossy Black (R21 W10.5 PCD5x114.3 ET43 DIA67.1) | 19 899 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі