Вудилище Brain Apex Double 420-200
Brain Apex Double 420-200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Double 420-200
Усі ціни 22 →Фидерное удилище Brain Apex Double 4.2m, 4.5lbs/max 200g (1858.40.77) | 2 710 грн. |
Удилище фидерное Brain Apex Double 4.20m 4.5lbs/max 200g (1858.40.77) | 2 710 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Double 4.2m 4.5lbs/max 200g (1858.40.77) | 2 710 грн. |
Удилище Brain fishing Apex Double 4.2m 4.5lbs/max 200g (1858.40.77) 1858.4 | 2 710 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Double 4.2m 4.5lbs/max 200g (1858.40.77) 1858. | 2 710 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →