Вудилище Shimano Vengeance BX Surf 425 Tubular (VSFT425BXK)
Shimano Vengeance BX Surf 425 Tubular |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vengeance BX Surf 425 Tubular
Усі ціни 11 →Серфовое удилище Shimano Vengeance 425BX Tubular Tip 4.25m max 225g | 4 681 грн. |
Удилище серфовое Shimano Vengeance 425BX Tubular Tip 4.25m max 225g (VSFT4 | 4 680 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance 425BX Tubular Tip 4.25m max 225g (VSFT425BXK) | 4 680 грн. |
Удилище Shimano Vengeance 425BX Tubular Tip 4.25m max 225g (VSFT425BXK) VS | 4 680 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance 425BX Tubular Tip 4.25m max 225g (VSFT425BXK) V | 4 680 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →