Вудилище Brain Apex Tele Carp Black 360-3.5 (1858.54.96)
Brain Apex Tele Carp Black 360-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Tele Carp Black 360-3.5
Усі ціни 9 →Удилище карповое Brain Apex Tele Carp Black 3.60m 3.5lbs (1858.54.96) | 1 780 грн. |
Удилище Brain fishing Apex Tele Carp Black 3.60m 3.5lbs (1858.54.96) | 1 583 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Tele Carp Black 3.60m 3.5lbs (1858.54.96) | 1 780 грн. |
Удилище Brain fishing Apex Tele Carp Black 3.60m 3.5lbs (1858.54.96) 1858. | 1 780 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Tele Carp Black 3.60m 3.5lbs (1858.54.96) 1858 | 1 780 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →