Вудилище Golden Catch Vertais VRS-7102LT (VRS-7102LT)
Golden Catch Vertais VRS-7102LT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Vertais VRS-7102LT
Вудлище спінінгове Golden Catch Vertais VRS-7102LT 2.39 м 3-12 г (2039211) | 2 780 грн. |
Спінінг GC Vertais VRS-7102LT 2.39м 3-12г, 2039211 | 2 780 грн. |
Вудилище спінінгове GC Vertais VRS-7102LT 2.39м 3-12г | 2 780 грн. |
Коліно GC Vertais VRS-7102LT 2.39м 3-12г 1-е | 1 010 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →