Вудилище Golden Catch Desire DSS-662H (2039228)
Golden Catch Desire DSS-662H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Desire DSS-662H
Спінінг GC Desire DSS-662MH 1.98м 10-35г NEW 2022,2039228 | 1 850 грн. |
Вудлище GC Desire DSS-662MH 1.98м 10-35г (158551) 2039228 | 1 760 грн. |
Вудилище спінінгове GC Desire DSS-662H 1.98м 10-35г | 1 760 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →