Вантажна шина Triangle TRD06 275/70 R22.5 148L
Відео 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRD06 275/70 R22.5 148L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRD06 275/70 R22.5 148L
Усі ціни 17 →Triangle TRD06 (ведуча вісь) 275/70 R22.5 148/145L | 10 266 грн. |
Triangle TRD06 (ведущая) (275/70R22.5 148L) | 9 047 грн. |
Triangle TRD06 (приводная) 275/70 R22.5 148/145L 16PR | 9 201 грн. |
TRIANGLE TRD06 275/70 R22.5 148/145L | 8 948 грн. |
Вантажна шина TRIANGLE TRD06 (ведуча) 275/70R22.5 148/145L | 8 997 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди