SSD GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-04T-80 4 ТБ
Відео 1Фото 11 |
GOODRAM SSDPR-PX700-04T-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-04T-80
Ціни на GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-04T-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 ТБ | від 3 506 грн. | 44 пропозиції | ||
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-02T-80 2 ТБ | від 6 237 грн. | 48 пропозицій | ||
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-04T-80 4 ТБ | від 14 350 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →