SSD GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-02T-80 2 ТБ
Відео 1Фото 11 |
GOODRAM SSDPR-PX700-02T-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-02T-80 2 ТБ
Усі ціни 47 →GoodRAM PX700 3D NAND 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SSDPR-PX700-02T-80) SS | 6 952 грн. |
Накопичувач SSD 2TB Goodram PX700 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND (SSDPR | 6 310 грн. |
Ssd накопичувач Goodram PX700 2 TB (SsdPR-PX700-02T-80) | 6 763 грн. |
Goodram 2 Tb PX700 (SSDPR-PX700-02T-80) | 6 574 грн. |
Goodram 2 Tb PX700 (SSDPR-PX700-02T-80) | 6 764 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-02T-80
Ціни на GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-02T-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 ТБ | від 3 506 грн. | 44 пропозиції | ||
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-02T-80 2 ТБ | від 6 237 грн. | 48 пропозицій | ||
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-04T-80 4 ТБ | від 14 350 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →