Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/45 R17 94Y
Відео 22Фото 15 |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/45 R17 94Y |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/45 R17 94Y
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/45 ZR17 94Y | 6 057 грн. |
Шини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/45 ZR17 94Y XL | 4 827 грн. |
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 3 225/45 R17 94Y FR XL | 4 764 грн. |
0 0 3 6 |
Багато хто з знайомих їздить на цій гумі, нарікань немає, але зношується швидко при активній експлуатації (шашки по місту, або гонки по трасі). При спокійній їзді вистачить на 3-4 сезони. Аквапланування
Керованість Гальмування на сухому покритті Стійка до ям і поганої дороги Незначний шум Зношується не так швидко як конкуренти Ціна Hagreaves: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107V більше року |
«Орлина» покришка третього покоління від американської шинної компанії Goodyear пройшла в сумі всіх дорожніх випробувань понад 300 тис. км до постановки на конвеєр. З виробничої лінії модель потіснила популярного попередника — шину Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2.
Що в імені моєму?
Багато про покришці сказано в її повне ім'я: комбінація символів F1 натякає про спортивну душі моделі, а приставка Asymmetric недвозначно дає зрозуміти про асиметричному рисунку протектора дітища Goodyear. Склад гумосуміші шини «приправлений» природними смолами, що приводить до посилення зчеплення з дорогою і поліпшенню ефективності гальмування. Взагалі, на варту забезпечення короткого гальмівного шляху поставлена фірмова технологія Active Breaking — під час гальмування збільшується площа поверхні контакту, поліпшуються зчіпні властивості шини.
П'єдестал пошани
Під час незалежних тестів Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 займає традиційно високі місця на п'єдесталі пошани. Так, німецьке видання Auto Motor und Sport присвоїло покришці вищі бали за паливну економічність і ефективність гальмування на сухому дорожньому полотні. Водночас різниця в поведінці шини на сухому і мокрому асфальті є і вона не на користь останнього. Принаймні, так стверджується у звіті про випробування шини. А ось у відгуках з боку власників моделі, які експлуатують гуму на дорогах загального користування, суттєвих претензій до неї не висувається.
Додаткові аргументи
Завдяки армованої внутрішньої конструкції шини підвищується чіткість реакцій на повороти керма, забезпечується стабільне входження в повороти, а також досягається зменшення зносу протектора. Додаткові козирі в рукаві у моделі — прекрасні розгінні характеристики і малошумність. Мабуть, цієї кількості аргументів цілком достатньо, щоб скласти позитивне думка про покришці і віддати їй перевагу при виборі літньої «взуття» для свого «залізного коня».
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/45 R17 94Y
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/45 R17 91W | від 3 531 грн. | 17 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/45 R17 91W VW | від 4 345 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/45 R17 94Y | від 4 764 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/45 R17 94Y BMW/Mini | від 4 519 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/45 R17 94Y Run Flat | від 5 101 грн. | 1 пропозиція |