Вантажна шина Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156L 315/80 R22.5 " 156 L 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 8 →Goodyear KMAX S GEN-2 (рульова вісь) 315/80 R22.5 156L/154M | 22 637 грн. |
Goodyear KMAX S GEN-2 (рулевая) 315/80 R22.5 156L/154M | 22 630 грн. |
Goodyear KMax S Gen-2 (рулевая) 315/80 R22.5 156L/154M 20PR "3PSF" | 21 307 грн. |
Goodyear KMAX S GEN-2 (рулевая ось) 315/80 R22.5 156L/154M | 22 640 грн. |
Goodyear KMAX S GEN-2 (рульова вісь) 315/80 R22.5 156L/154M | 22 626 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156L
Ціни на Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156L | від 21 307 грн. | 10 пропозицій | ||
Goodyear KMax S Gen-2 315/80 R22.5 156M | від 22 552 грн. | 4 пропозиції |