Холодильник Gorenje NRK 620 FAW4 білий (20004541)
Фото 5 |
Gorenje NRK 620 FAW4 білий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje NRK 620 FAW4 білий
Усі ціни 59 →Gorenje Gorenje NRK620FAW4 | 20 599 грн. |
Холодильник Gorenje NRK620FAW4 | 20 599 грн. |
Холодильник Gorenje NRK620FAW4 | 18 874 грн. |
Холодильник Gorenje NRK 620 FAW4 | 18 239 грн. |
GORENJE NRK620FAW4 | 17 618 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gorenje NRK 620 FAW4
Ціни на Gorenje NRK 620 FAW4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 620 FAW4 білий | від 17 099 грн. | 61 пропозиція | ||
Gorenje NRK 620 FAXL4 нержавіюча сталь | від 19 080 грн. | 31 пропозиція | ||
Gorenje NRK 620 FABK4 чорний | від 18 129 грн. | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →