Змішувач GRB Jolie 82510820
Фото 4 |
GRB Jolie 82510820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRB Jolie 82510820
Усі ціни 6 →Змішувач для раковини GRB Jolie чорний матовий 82510822 | 11 726 грн. |
Змішувач для умивальника GRB Jolie хром (82510820) 82510820 | 9 317 грн. |
Змішувач для умивальника GRB Jolie з виливом 125 мм, хром (82510820) | 9 044 грн. |
Змішувач для раковини GRB Jolie хром 82510820 | 7 817 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний GRB Jolie чорний (82510822) 8251082 | 12 287 грн. |
Змішувач для умивальника GRB Jolie Black 188 мм без донного клапана, чорни | 16 910 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →