Змішувач Hansgrohe Finoris 76020000
Фото 6 |
Hansgrohe Finoris 76020000 |
|
Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Finoris 76020000
Усі ціни 39 →Змішувач для раковини Hansgrohe Finoris чорний матовий 76020670 з донним к | 14 954 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Finoris хром 76020000 з донним клапаном | 7 667 грн. |
Змішувач для раковини одновентильний HANSGROHE Finoris хром латунь з донни | 10 680 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe FINORIS чорний матовий (76020670) 76020670 | 14 954 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Finoris (76020000) 76020000 | 10 680 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →