Стабілізатор напруги Greenwave Winchester GW-WSHR-500VA 0.5 кВА / 350 Вт
Greenwave Winchester GW-WSHR-500VA 0.5 кВА / 350 Вт
Тип:релейний
Потужність:0.5 кВА, активна 350 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Greenwave Winchester GW-WSHR-500VA 0.5 кВА / 350 Вт
Усі ціни 15 →Стабилизатор напряжения Greenwave Winchester 500VA (350Вт) | 2 070 грн. |
Стабилизатор напряжения релейный Green Wave Winchester 500VA (350Вт), 4xSh | 2 070 грн. |
Стабілізатор Greenwave Winchester 500VA (GW-WSHR-500VA) | 2 090 грн. |
Стабилизатор GreenWave Winchester GW-WSHR-500VA, 500VA, 4xShuko, DC140-260 | 1 610 грн. |
Стабілізатор Greenwave Winchester 500VA (GW-WSHR-500VA) GW-WSHR-500VA | 2 070 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Greenwave Winchester GW-WSHR-500VA
Ціни на Greenwave Winchester GW-WSHR-500VA |
---|---|---|---|---|
Greenwave Winchester GW-WSHR-500VA 0.5 кВА / 350 Вт | від 1 610 грн. | 15 пропозицій | ||
Greenwave Winchester GW-WSHR-1000VA 1 кВА / 700 Вт | від 1 825 грн. | 15 пропозицій | ||
Greenwave Winchester GW-WSHR-1500VA 1.5 кВА / 1050 Вт | від 1 994 грн. | 19 пропозицій | ||
Greenwave Winchester GW-WSHR-2000VA 2 кВА / 1400 Вт | від 2 405 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →