Стабілізатор напруги Greenwave Winchester GW-WSHR-2000VA 2 кВА / 1400 Вт
Greenwave Winchester GW-WSHR-2000VA 2 кВА / 1400 Вт
Тип:релейний
Потужність:2 кВА, активна 1400 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Greenwave Winchester GW-WSHR-2000VA 2 кВА / 1400 Вт
Усі ціни 22 →Стабилизатор напряжения Greenwave Winchester 2000VA (1400Вт) | 3 080 грн. |
Greenwave Greenwave Winchester 2000VA (GW-WSHR-2000VA) | 3 080 грн. |
Стабилизатор GreenWave Winchester gw-wshr-2000va, 2000va, 4xShuko, dc140-2 | 2 775 грн. |
Стабилизатор напряжения релейный Green Wave Winchester 2000VA (1400Вт), 4x | 3 080 грн. |
Стабілізатор Greenwave Winchester 2000VA (GW-WSHR-2000VA) | 2 744 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Greenwave Winchester GW-WSHR-2000VA
Ціни на Greenwave Winchester GW-WSHR-2000VA |
---|---|---|---|---|
Greenwave Winchester GW-WSHR-500VA 0.5 кВА / 350 Вт | від 1 589 грн. | 16 пропозицій | ||
Greenwave Winchester GW-WSHR-1000VA 1 кВА / 700 Вт | від 1 720 грн. | 16 пропозицій | ||
Greenwave Winchester GW-WSHR-1500VA 1.5 кВА / 1050 Вт | від 1 960 грн. | 19 пропозицій | ||
Greenwave Winchester GW-WSHR-2000VA 2 кВА / 1400 Вт | від 2 297 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →