Рюкзак Osprey Talon 36 S/M 34 л S/M
Відео 1Фото 7 |
Osprey Talon 36 S/M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Talon 36 S/M 34 л S/M
Усі ціни 11 →Рюкзак Osprey Talon 36 - S/M - сірий 009.2295 | 9 540 грн. |
Рюкзак Osprey Talon 36 (S21) Eclipse Grey, S/M, сірий 009.2295 | 8 295 грн. |
Рюкзак Osprey Talon 36 Eclipse Grey - S/M - сірий (009.2295) 009.2295 | 8 295 грн. |
Рюкзак Osprey Talon 36 (S21) Eclipse Grey - S/M (009.2295) | 8 295 грн. |
Туристичний рюкзак Osprey Talon 36 (S21) Eclipse Grey S/M (009.2295) 009.2 | 8 295 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Osprey Talon 36 S/M
Ціни на Osprey Talon 36 S/M |
---|---|---|---|---|
Osprey Talon 18 18 л | від 5 945 грн. | 10 пропозицій | ||
Osprey Talon 26 S/M 24 л S/M | від 7 095 грн. | 18 пропозицій | ||
Osprey Talon 36 S/M 34 л S/M | від 8 295 грн. | 12 пропозицій | ||
Osprey Talon 36 L/XL 36 л L/XL | від 8 295 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →