Душова система Grohe Get 25220001
Фото 3 |
Grohe Get 25220001 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). Захист від перекручування шлангу TwistFree. Силіконове кільце (Shock Proof) запобігає пошкодженню ручного душу під час падіння.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Get 25220001
Усі ціни 16 →Душева система прихованого монтажу Grohe QuickFix Get хром 25220001 | 14 599 грн. |
Душева система прихованого монтажу із змішувачем Grohe QuickFix Get (колір | 9 499 грн. |
Душова система прихованого монтажу GROHE QuickFix Get 25220001 із верхнім | 16 386 грн. |
Душевая система скрытого монтажа Grohe QuickFix Get Vitalio Start 210 (252 | 15 909 грн. |
Душова система прихованого монтажу зі змішувачем Grohe QuickFix Get (25220 | 15 909 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →