Душова система Grohe Vitalio Start System 250 26677001
Відео 2Фото 8 |
Grohe Vitalio Start System 250 26677001 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Технологія DreamSpray гарантує, що напір води з кожною душовою форсунки буде однаковим. Внутрішній водний канал WaterGuide запобіжить нагрівання поверхні душа.
Верхній душ із шаровим шарніром, кут повороту ± 10°. Підходить для проточних водонагрівачів від 18 кВ/год. Силіконове кільце ShockProof запобігає пошкодженню ручного душу під час падіння.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Start System 250 26677001
Усі ціни 10 →Душова система з термостатом Grohe QuickFix Vitalio Start 250 Cube хром 26 | 13 699 грн. |
Душова система Grohe QuickFix Vitalio Start 250 (26677001) 26677001 | 13 699 грн. |
Душова система із термостатом GROHE QuickFix Vitalio Start 26677001 із вер | 14 360 грн. |
Душова система з термостатом Grohe QuickFix Vitalio Start 250 (26677001) 2 | 13 699 грн. |
Душевая система термостатическая Grohe QuickFix Vitalio Comfort System 250 | 13 699 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →