Душова система AM-PM Like F0780500
Відео 1Фото 8 |
AM-PM Like F0780500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Like F0780500
Усі ціни 18 →Душова сиситема з термостатом AM.PM Like хром F0780500 | 15 881 грн. |
Душова система з термостатом AM.PM Like F0780500 | 15 881 грн. |
Душова система із термостатом AM.PM Like із верхнім душем та виливом латун | 15 881 грн. |
Душова система AM.PM Like (F0780500) F0780500 | 15 881 грн. |
Душевая система AM.PM Like ShowerSpot с термостатом (F0780500) 192103 | 15 881 грн. |
ще 13 пропозицій
Після півтора року зламався верхній "тропічний душ" - розшарувався в стику кола з "дірочками" для води та зовнішньої хромованої оболонки (вважаю конструкція була спочатку склеєна). З розшарування полилася вода. В одному місці хромованої штанги з'явилася пара невеликих плям - схожих на корозію (ну або як мінімум - зійшов хром). Гладко було на папері, та забули про яри. У конструкції виявилися слабкі місця. besctar: користуюся AM-PM Like F0780500 більше року |
Нещодавно придбав та встановив цю модель. Відразу намітився один позитивний, один негативний момент.
Позитивний - що термостат не "ріже" мінімальну температуру. Тобто. при викручуванні температури на мінімум – маємо практично температуру холодної води. Важливо це для тих, хто любить приймати холодний/контрастний душ. При цьому попередній термостат, Hansgrohe, видавав температуру - приблизно на 10 градусів вище за мінімальну в трубі, взимку (тобто 12-14 градусів замість 5). І негативний момент - полягає в тому, що максимальна висота вертикальної стійки - 1280мм, що може бути недостатньо для установки з ванною, де, як правило, виводи води робляться на +800мм від підлоги (відповідно, дана душова система не підійде для людей зростом вище 180см ). Для мене це стало несподіванкою, оскільки не глянув на це уважно, і думав, що всі душові системи мають достатній запас (наприклад аналоги Ravak, Hansgrohe – мають макс висоту близько 1600мм – що вже достатньо). Конкретно в моєму випадку – це не є проблемою, але хто братиме – на це потрібно звертати увагу заздалегідь. Хороший термостат, гарний зовнішній вигляд, гарний верхній душ Недостатня максимальна висота (істотно менше аналогів) besctar: користуюся AM-PM Like F0780500 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи AM-PM Like F0780500:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →