Циркуляційний насос Grundfos MAGNA3 32-100-180 10 м 2" (97924257)
Grundfos MAGNA3 32-100-180 10 м
2"
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:10500 л/год
Макс. напір:10 м
Споживана потужність:180 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики MAGNA3 32-100-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos MAGNA3 32-100-180 10 м 2"
Grundfos Grundfos Magna3 32-100 180 (97924257) | 53 106 грн. |
Циркуляційний насос Grundfos MAGNA3 32-100 180 (97924257) 97924257 | 53 104 грн. |
Grundfos Magna3 32-100 180 R 1.1 (97924257) | 30 800 грн. |
Grundfos Magna3 32-100 180 R 1.1 (97924257) | 31 570 грн. |
Grundfos Magna3 32-100 180 R 1.1 (97924257) | 32 340 грн. |
Модификації Grundfos MAGNA3 32-100-180
Ціни на Grundfos MAGNA3 32-100-180 |
---|---|---|---|---|
Grundfos MAGNA3 25-40-180 4.3 м 1 1/2" | від 17 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 32-40-180 4.3 м 2" | від 24 160 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA3 32-60-180 6 м 2" | від 27 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 25-60-180 6.5 м 1 1/2" | від 22 960 грн. | 5 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA3 32-80-180 8 м 2" | від 29 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 25-80-180 8.5 м 1 1/2" | від 26 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 32-100-180 10 м 2" | від 30 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA3 25-100-180 10.5 м 1 1/2" | від 25 280 грн. | 9 пропозицій | ||
Grundfos MAGNA3 25-120-180 13 м 1 1/2" | від 32 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos MAGNA3 32-120-180 13 м 2" | від 34 720 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →