Витяжка Grunhelm GVT 210 I нержавіюча сталь
Фото 9 | Очікується у продажу 3 579 грн. Тип і монтаж: вбудована (шафа); Оформлення: з висувною панеллю; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Потужність (Вт): 70; Продуктивність (мотор) (м³/год): 650; Макс. рівень шуму (дБ): 58; Кількість швидкостей: 3; Можливість установки активного фільтра; Управління: кнопкові перемикачі |
Grunhelm GVT 210 I нержавіюча сталь 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Grunhelm GVT 210 I
Ціни на Grunhelm GVT 210 I |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GVT 210 BG бежевий | від 2 939 грн. | 7 пропозицій | ||
Grunhelm GVT 210 W білий | від 2 863 грн. | 2 пропозиції | ||
Grunhelm GVT 210 I нержавіюча сталь | від 3 579 грн. | 2 пропозиції | ||
Grunhelm GVT 210 B чорний | від 3 000 грн. | 2 пропозиції |