Витяжка Grunhelm GVN 321 B чорний
Grunhelm GVN 321 B чорний 2020 рікпотужна |
|
Потужна, ефективна та зовні приваблива витяжка похилого типу з щілинним способом всмоктування повітря, зручною сенсорною панеллю управління, а також комплектним пультом дистанційного керування, який забезпечує можливість регулювання параметрів роботи пристрою на відстані. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування помешкань площею не більше 10-15 м².
Виробник забезпечив кухонну витяжку Grunhelm GVN 321 B електромотором потужністю 130 Вт, який може підтримувати максимальну продуктивність на рівні 750 м³/год. Завдяки щілинному принципу всмоктування повітря модель відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, жироуловлювальний алюмінієвий фільтр захований за похилою фасадною поверхнею з покриттям із загартованого скла. Для регулювання швидкості роботи передбачено три режими, є функція таймера автоматичного відключення, що дуже зручно для фінального провітрювання приміщення після активного приготування. Система освітлення сформована із двох світлодіодних ламп потужністю 7 Вт кожна. Передбачена можливість експлуатації пристрою у режимі рециркуляції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GVN 321 B чорний
Усі ціни 18 →GRUNHELM GVN 321 | 3 363 грн. |
Вытяжка Grunhelm Gvn 321 B | 3 305 грн. |
Витяжка Grunhelm GVN 321 B | 3 540 грн. |
Вытяжка grunhelm gvn 321 b | 3 373 грн. |
GRUNHELM GVN 321 | 3 363 грн. |