Витяжка Grunhelm GVK 234 I нержавіюча сталь
Grunhelm GVK 234 I нержавіюча сталь 2020 рік білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GVK 234 I нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →GRUNHELM GVK 234 I | 3 060 грн. |
Вытяжка Grunhelm Gvk 234 I | 2 856 грн. |
Вытяжка Grunhelm gvk 234 i | 2 942 грн. |
GRUNHELM GVK 234 I | 2 754 грн. |
Кухонная вытяжка Grunhelm GVK 234 I | 3 118 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Grunhelm GVK 234 I
Ціни на Grunhelm GVK 234 I |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GVK 214 W білий | від 2 646 грн. | 19 пропозицій | ||
Grunhelm GVK 234 I нержавіюча сталь | від 2 754 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →