Витяжка Grunhelm GVN 330 W білий
Фото 9 |
Grunhelm GVN 330 W білий 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Продуктивна повновбудована кухонна витяжка з периметральним всмоктуванням, елегантною робочою поверхнею з білого загартованого скла, електронною (сенсорною) системою керування з LED-дисплеєм та енергоефективним світлодіодним підсвічуванням. Інтегрується в нижню частину кухонної шафи шириною не менше 55 см, яка розташовується безпосередньо над варильною поверхнею. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування кухонь значної площі до 18 м².
Після монтажу на очах залишається лише скляна робоча поверхня з органами управління. Стильний зовнішній дизайн легко впишеться в будь-який кухонний інтер'єр, а поверхня скляної витяжної панелі Grunhelm GVN 330 W без проблем очищається від будь-яких забруднень за допомогою популярних засобів побутової хімії. Ширина цієї моделі добре поєднується із популярними розмірами компактних кухонних газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь.
Просте та інтуїтивно зрозуміле сенсорне керування дозволяє вибирати три режими продуктивності та включити-вимкнути локальне світлодіодне освітлення. Перша швидкість забезпечує гідну продуктивність і помірний рівень шуму, який стане перешкодою для розмови чи перегляду телевізора. Максимальна продуктивність, яка досягається на третій швидкості, впорається з сильними запахами і допоможе швидко провітрити кухню.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GVN 330 W білий
Усі ціни 24 →Grunhelm GVN 330 W | 4 440 грн. |
Вытяжка Grunhelm Gvn 330 W | 4 381 грн. |
Вытяжка Grunhelm gvn 330 w | 4 532 грн. |
Grunhelm GVN 330 W | 4 440 грн. |
Витяжка Grunhelm GVN 330 W | 4 800 грн. |
Модификації Grunhelm GVN 330 W
Ціни на Grunhelm GVN 330 W |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GVN 330 W білий | від 4 300 грн. | 24 пропозиції | ||
Grunhelm GVN 330 B чорний | від 4 300 грн. | 20 пропозицій |