Витяжка Minola MTL 6212 I 700 LED нержавіюча сталь
Фото 5 |
Minola MTL 6212 I 700 LED нержавіюча сталь 2021 рік |
|
Порівняно недорога і досить продуктивна кухонна витяжка з способом монтажу. При цьому пристрій має телескопічний повітрозабірник. Висувна система всмоктування дозволяє практично вдвічі збільшити робочу площу приймального каналу вентиляції. У цьому випадку компактна модель знаходить потенціал повнорозмірної витяжки. Система вентиляції здатна перекачувати до 700 м³/год, приводна система має потужність в межах 100 Вт.
Кухонна витяжка Minola MTL 6212 I 700 LED з коробки оснащується металевим жировим фільтром. При необхідності вентиляційний канал можна додатково захистити і елементом, що фільтрує, на основі активованого вугілля. Налаштування швидкості вентиляції та роботи підсвічування здійснюється за допомогою механічної панелі керування. Конструкція, що вбудовується, дозволяє змонтувати витяжку в кухонному модулі. Це зручний, надійний та безпечний варіант установки вентиляційної системи. Модель працює з мінімальним рівнем шуму – в межах 53-58 дБ. Привідна система заснована на одинарному електромоторі з лопатевою крильчаткою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Купити Minola MTL 6212 I 700 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Вытяжка Minola Mtl 6212 I 700 Led | 3 299 грн. |
Витяжка Minola MTL 6212 I 700 LED | 2 990 грн. |
Кухонная вытяжка Minola MTL 6212 I 700 LED | 3 280 грн. |
Витяжка Minola MTL 6212 I 700 LED | 3 299 грн. |
Вытяжка Minola MTL 6212 I 700 LED | 3 107 грн. |
Витяжка Minola MTL 6212 I 700 LED | 3 299 грн. |
Модификації Minola MTL 6212 I 700 LED
Ціни на Minola MTL 6212 I 700 LED |
---|---|---|---|---|
Minola MTL 6212 WH 700 LED білий | від 3 024 грн. | 33 пропозиції | ||
Minola MTL 6212 I 700 LED нержавіюча сталь | від 2 990 грн. | 6 пропозицій | ||
Minola MTL 6212 GR 700 LED сірий | від 2 821 грн. | 28 пропозицій | ||
Minola MTL 6212 BL 700 LED чорний | від 2 990 грн. | 3 пропозиції |