Витяжка Grunhelm GVP 220 I нержавіюча сталь
Grunhelm GVP 220 I нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GVP 220 I нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Витяжка Grunhelm GVP 220 I | 2 280 грн. |
Кухонная вытяжка Grunhelm GVP 220 I | 2 693 грн. |
Витяжка кухонна Grunhelm GVP 220 I | 2 279 грн. |
Grunhelm GVP 220 I GVP220I | 2 280 грн. |
Grunhelm Витяжка кухонна Grunhelm GVP 220 I | 2 279 грн. |
Grunhelm GVP 220 I | 2 090 грн. |
Кухонна витяжка Grunhelm GVP 220 I | 2 280 грн. |
Модификації Grunhelm GVP 220 I
Ціни на Grunhelm GVP 220 I |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GVP 220 W білий | від 2 090 грн. | 9 пропозицій | ||
Grunhelm GVP 220 I нержавіюча сталь | від 2 090 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →