Витяжка Perfelli BISP 6773 WH 1100 LED Strip білий
Фото 8 |
Perfelli BISP 6773 WH 1100 LED Strip білий 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BISP 6773 WH 1100 LED Strip білий
Усі ціни 26 →Perfelli Perfelli BISP 6773 WH 1100 LED Strip 5902767157100 | 16 099 грн. |
Perfelli BISP 6773 WH 1100 LED Strip | 16 099 грн. |
Вытяжка Perfelli Bisp 6773 Wh 1100 Led Strip | 16 099 грн. |
Perfelli BISP 6773 WH 1100 LED Strip офіційна гарантія | 15 249 грн. |
PERFELLI BISP 6773 WH 1100 LED Strip | 14 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Perfelli BISP 6773 WH 1100 LED Strip
Ціни на Perfelli BISP 6773 WH 1100 LED Strip |
---|---|---|---|---|
Perfelli BISP 6773 WH 1100 LED Strip білий | від 14 522 грн. | 28 пропозицій | ||
Perfelli BISP 6773 BL 1100 LED Strip чорний | від 14 522 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →