Духова шафа Gunter&Hauer EOK 4502
Фото 10 |
Gunter&Hauer EOK 4502 |
|
Духова шафа бренду Gunter & Hauer відповідає високій німецькій якості і стане багатофункціональним помічником на кухні. Справа в тому, що це пристрій 2-в-1, Що об'єднує можливості традиційної духовки і мікрохвильової печі. При цьому функції мікрохвильовки знадобляться не тільки для розморожування і підігріву їжі, але і для її приготування. Крім цього, модель пропонує режими гриля, конвекції за технологією 3D Hot Air (особливо актуально для випічки), піци, швидкого попереднього нагріву і т.
д. Але і це ще не все: 13 автоматичних програм максимально спростять процес готування, адже все, що потрібно від користувача — вибрати бажане блюдо, після чого система самостійно підбере оптимальні параметри температури і часу. Крім цього, Gunter&Hauer EOK 4502 дозволяє зберегти параметри, які ви використовуєте найчастіше, в результаті чого вони будуть встановлені одним натисненням.
Управління відбувається за допомогою сенсорної панелі — ніяких кнопок і перемикачів тут немає. І це здорово полегшить чистку приладу, адже сенсорна панель позбавлена стиків і рельєфних елементів, які збирають бруд. Майте на увазі, що духовка має об'єм 44 літри, тому більше підійде для невеликої сім'ї. Вона оснащена таймером з автовідключенням, блокуванням від дітей і випадкових натискань і дверцятами з потрійним склом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Купити Gunter&Hauer EOK 4502
Усі ціни 23 →Gunter&Hauer Gunter&Hauer EOK 4502 | 24 999 грн. |
GUNTER & HAUER EOK 4502 | 25 415 грн. |
Gunter&Hauer EOK 4502 офіційна гарантія | 24 299 грн. |
GUNTER & HAUER EOK 4502 | 23 999 грн. |
Духовой шкаф Gunter & Hauer EOK 4502 | 24 699 грн. |