Духова шафа Gunter&Hauer EOT 560 W
Фото 11 |
Gunter&Hauer EOT 560 W білий чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gunter&Hauer EOT 560 W
Усі ціни 8 →GUNTER & HAUER EOT 560 W | 8 450 грн. |
Духова шафа електрична Gunter&Hauer EOT 560 W | 8 459 грн. |
Gunter & Hauer EOT 560 W | 8 999 грн. |
Духова шафа Gunter&Hauer EOT 560 W | 7 749 грн. |
Gunter&Hauer EOT 560 W | 8 549 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Gunter&Hauer EOT 560 W
Ціни на Gunter&Hauer EOT 560 W |
---|---|---|---|---|
Gunter&Hauer EOT 560 W | від 7 749 грн. | 8 пропозицій | ||
Gunter&Hauer EOT 560 BL | від 9 296 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →