Варильна поверхня Gunter&Hauer I 6 MW білий
Gunter&Hauer I 6 MW білий |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gunter&Hauer I 6 MW білий
Усі ціни 26 →Gunter&Hauer Gunter&Hauer I 6 MW | 17 799 грн. |
GUNTER & HAUER I 6 MW | 17 595 грн. |
Gunter&Hauer I 6 MW офіційна гарантія | 16 999 грн. |
Варильна поверхня індукційна Gunter&Hauer I 6 MW | 17 999 грн. |
GUNTER & HAUER I 6 MW | 17 507 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →