Сотейник Edenberg EB-14142 26 см
Фото 10 |
Edenberg EB-14142 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-14142 26 см
Усі ціни 10 →EDENBERG EB-14142 | 939 грн. |
Сковорода Глибока Edenberg зі знімною ручкою та кришкою 26 см (EB-14142) | 850 грн. |
Сковорода глубокая с крышкой Edenberg EB-14142 26 см | 1 236 грн. |
Сковорода глибока (3.1 л) зі знімною ручкою 26 см Edenberg EB-14142 | 880 грн. |
Сковорода глибока з кришкою Edenberg EB-14142 26 см | 955 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Edenberg EB-14142
Ціни на Edenberg EB-14142 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-14141 24 см | від 710 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-14142 26 см | від 795 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-14143 28 см | від 807 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →