Навушники
Havit H2233D Pink
Відео 1Фото 13 |
Havit H2233D Pink 2022 рікпідсвічування корпуса |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit H2233D Pink
Ігрові навушники з мікрофоном HAVIT HV-H2233d Cat Pink | 1 025 грн. |
Навушники HAVIT HV-H2233d Cat Pink (54520) | 999 грн. |
Ігрові навушники HAVIT HV-H2233d Cat Pink | 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →