Акустична система HECO Aurora 200
Відео 3Фото 7 |
HECO Aurora 200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HECO Aurora 200
Усі ціни 17 →Поличні колонки HECO Aurora 200 Ebony Black | 16 399 грн. |
Поличні колонки HECO Aurora 200 Ivory White | 15 606 грн. |
Heco Aurora 200P Black Edition | 14 960 грн. |
Полична акустика Heco Aurora 200 P Black Edition | 30 492 грн. |
Heco Aurora 200P Black Edition | 15 708 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →