Сабвуфер TAGA Harmony TSW-90 v.4 (TSW90OAK)
Фото 19 |
TAGA Harmony TSW-90 v.4
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:95 Вт
Частотний діапазон:30 – 150 Гц
Всі характеристики
Характеристики TSW-90 v.4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TSW-90 v.4
Усі ціни 18 →Сабвуфер Taga Harmony TSW-90 v.4 Oak | 14 827 грн. |
Сабвуфер Taga Harmony TSW-90 v.4 Walnut | 14 827 грн. |
Сабвуфер Taga Harmony TSW-90 v.4 White Matt | 14 827 грн. |
Сабвуфер Taga Harmony TSW-90 v.4 Black | 14 827 грн. |
Сабвуфер Taga Harmony TSW-90 v.4 Modern Wenge | 14 827 грн. |
ще 13 пропозицій
Автоматичне увімкнення/вимкнення.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →