Акустична система Paradigm Monitor SE Atom
Відео 9Фото 17 |
Paradigm Monitor SE Atom |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paradigm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paradigm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paradigm Monitor SE Atom
Paradigm Monitor SE Atom Matte Black офіційна гарантія | 14 849 грн. |
Полична акустика Paradigm Monitor SE Atom Matte Black | 15 580 грн. |
Полична акустика Paradigm Monitor SE 1000B | 13 566 грн. |
Paradigm Monitor SE Atom Gloss White офіційна гарантія | 14 849 грн. |
Полична акустика Paradigm Monitor SE Atom Gloss White | 15 580 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →