Акустична система HECO Celan Revolution 3
Відео 1Фото 11 |
HECO Celan Revolution 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HECO Celan Revolution 3
Усі ціни 13 →HECO Celan Revolution 3 White Satin офіційна гарантія акційна ціна | 37 999 грн. |
Heco Celan Revolution 3 Espresso | 22 960 грн. |
Полична акустика Heco Celan Revolution 3 White Satin | 50 999 грн. |
Heco Celan Revolution 3 Espresso | 24 108 грн. |
Полочна акустика HECO Celan Revolution 3 | 42 203 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →