Кухонний ніж Tramontina Utilita 25684/100
Фото 4 |
Tramontina Utilita 25684/100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Utilita 25684/100
Усі ціни 11 →Нож для устриц Tramontina Utilita (25684/100) | 440 грн. |
Ніж для устриць Tramontina Utilita (25684/100) | 439 грн. |
Нож TRAMONTINA Utilita нож д/устриц инд.упак (25684/100) 25684/100 | 471 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Utilita Oysters (25684/100) 25684/100 | 459 грн. |
Tramontina Utilita нож д/устриц инд.упак (25684/100) 25684/100 | 462 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →