Всесезонна шина HIFLY AT 601 285/70 R17 117T
Відео 1Фото 8 |
Виберіть розмір шин
HIFLY AT 601 285/70 R17 117T 285/70 R17 117 T 285/70 R17 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY AT 601 285/70 R17 117T
Усі ціни 10 →Шина Hifly Vigorous AT601 285/70 R17 117T | 6 431 грн. |
Hifly Vigorous AT 601 (285/70R17 117T) | 6 580 грн. |
Hifly Vigorous AT601 285/70 R17 117T | 6 804 грн. |
Hifly Vigorous AT601 285/70 R17 117T 57471 | 6 929 грн. |
Шини Hifly Vigorous AT601 285/70 R17 117T | 6 930 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HIFLY AT 601 285/70 R17 117T
Ціни на HIFLY AT 601 285/70 R17 117T |
---|---|---|---|---|
HIFLY AT 601 285/70 R17 117T | від 6 431 грн. | 10 пропозицій | ||
HIFLY AT 601 285/70 R17 121R | від 7 463 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →