Спальний мішок Trimm Impact 230
Фото 4 |
Trimm Impact 230 легкийкомпресійний мішок |
|
Мішок-кокон чеської марки Trimm належить до трекинговому класу, оскільки відрізняється легкою вагою (близько 1000 грам). Полегшена конструкція дало змогу одержати використання всього одного шару синтетичного ущільнювача THERMOLITE Quallo. Але навіть його разом з зручно затягується капюшоном і тепловим коміром достатньо, щоб спальний мішок Trimm Impact 230 непогано справлявся зі своїми основними завданнями навесні або восени.
Так, найбільш сприятливі температурні умови для використання моделі — це температура від 9 °C тепла і більше. Не замерзне користувач під час сну і при падінні стовпчика термометра до значення 4 °C вище нуля. Довговічність кокону покликані забезпечити якісні зовнішні і внутрішні матеріали (відповідно зносостійкий нейлон і поліестерова тканина), а також високоякісна фурнітура, в тому числі практична блискавка із захистом від закушування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trimm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trimm.
Купити Trimm Impact 230
Усі ціни 156 →Trimm Impact kiwi green/dark grey - 195 L | 3 335 грн. |
Спальник Trimm Impact 185 L lemon 001.009.0217 | 3 335 грн. |
Спальник Trimm IMPACT kiwi green/dark grey - 195 R - зелений 001.009.0216 | 3 836 грн. |
Спальный мешок Trimm Impact kiwi green/dark grey - 195 L - зеленый (001.00 | 3 335 грн. |
Спальний мішок Trimm IMPACT red/dark red - 185 R - червоний (001.009.0226) | 3 335 грн. |
Мій старий спальник зовсім зносився, а новий ніяк не міг вибрати. Він мав легкий, до одного кілограма, місткий і розрахований на весняно-осінню погоду, тобто на температуру до +5. За стабільно менших температур ми івенти не проводимо, здоров'я штука така, що втратити її нескладно, а постановляти потім можна роками. Загалом узяв цю повністю синтетичну модель. Втім, легкі спальники тільки з синтетики робляться. Пух це набивка для зимових моделей, а не весну і осінь більш ніж достатньо і тонких синтетичних волокон. Спальний мішок легкий і досить компактний. Разом із компресійним мішком важить рівно кілограм. Це дуже хороший показник і він дуже відчувається у багатоденних походах, або як зараз модно говорити про трекінг-тури. Коли ти 8-10 днів блукаєш сильно пересіченою місцевістю (Карпати, Крим, Кавказ) то добре відчувається кожна зайва сотня грамів. До речі, у Криму побували вперше за три роки. Природа не дуже змінилася, а ось ціни високі на все від транспорту до товарів. Пристрій зручний, мені у ньому комфортно і навіть просторо. Теплоізоляція для весни-літа придатна. Ще варто похвалити непромокальне просочення зовнішнього нейлонового шару. Виробник обіцяв розміри в компресійному мішку: довжина 25 см, діаметр 15 см. Але так спальник ущільнитися не може. Діаметр виходить не менше 18 см, довжина всі 28 см. Начебто різниця невелика, але об'єм рюкзаком, що займається, зростає суттєво. За ціною вийшло трохи дорожче, ніж я розраховував, але загалом терпимо. |