Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE12DFT-F 3.6 mm
Відео 1Фото 11 |
Hikvision DS-2CE12DFT-F 3.6 mm |
|
Мінімальне освітлення — 0.0005 люкс
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CE12DFT-F 3.6 mm
Усі ціни 27 →Hikvision DS-2CE12DFT-F 3.6 мм | 3 108 грн. |
Hikvision DS-2CE12DFT-F 3.6 мм | 3 108 грн. |
Відеокамера Hikvision DS-2CE12DFT-F(3.6mm) для системи відеонагляду | 3 031 грн. |
Камера відеоспостереження Hikvision 2 Мп ColorVu Turbo HD DS-2CE12DFT-F (3 | 3 108 грн. |
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE12DFT-F (3.6) | 3 108 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →