Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW2241TP-I8-A 3.6 mm
Dahua DH-HAC-HFW2241TP-I8-A 3.6 mm |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-HAC-HFW2241TP-I8-A 3.6 mm
Dahua Technology DH-HAC-HFW2241TP-I8-A (3.6) | 2 720 грн. |
HD-CVI камера видеонаблюдения Dahua DH-HAC-HFW2241TP-I8-A (3.6) | 2 720 грн. |
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW2241TP-I8-A (3.6) (04783-06 (DH- | 2 720 грн. |
Додаткові функції і можливості камери відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW2241TP-I8-A 3.6 mm:
- Мінімальне освітлення — 0.004 люкс.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →