Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1P43G2-IUF 2.8 mm
Hikvision DS-2CD1P43G2-IUF 2.8 mm |
|
Розпізнавання людей та транспортних засобів у кадрі.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CD1P43G2-IUF 2.8 mm
Усі ціни 7 →IP-відеокамера 4 Мп Hikvision DS-2CD1P43G2-IUF (2.8 мм) з вбудованим мікро | 5 400 грн. |
IP-камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1P43G2-IUF 2.8mm | 5 401 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Hikvision DS-2CD1P43G2-IUF 2.8mm | 5 401 грн. |
IP-відеокамера 4 Мп Hikvision DS-2CD1P43G2-IUF (2.8 мм) з вбудованим мікро | 5 400 грн. |
Hikvision DS-2CD1P43G2-IUF (2.8) | 5 400 грн. |
IP-камера HIKVISION DS-2CD1P43G2-IUF (2.8) (DS-2CD1P43G2-IUF 2.8mm) | 6 882 грн. |
IP-камера 4 МП Hikvision DS-2CD1P43G2-IUF (2.8 мм) з PoE | 5 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →