Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7608NI-K2
Відео 2Фото 13 |
Hikvision DS-7608NI-K2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7608NI-K2
Усі ціни 15 →Hikvision DS-7608NI-K2 (80-160) 22695 | 6 560 грн. |
Видеорегистратор Hikvision ds-7608ni-k2 (8 каналов видео и 1 аудио). Подде | 5 627 грн. |
Реєстратор для відеоспостереження Hikvision DS-7608NI-K2 | 6 240 грн. |
HikVision Hikvision DS-7608NI-K2 (22695) 22695 | 6 240 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-7608NI-K2
Ціни на Hikvision DS-7608NI-K2 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7608NI-K2 | від 5 627 грн. | 15 пропозицій | ||
Hikvision DS-7616NI-K2 | від 7 143 грн. | 2 пропозиції | ||
Hikvision DS-7632NI-K2 | від 12 720 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →