Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7632NI-K2
Відео 2Фото 13 |
Hikvision DS-7632NI-K2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7632NI-K2
Мережевий IP відеореєстратор Hikvision DS-7632NI-K2 | 14 461 грн. |
Hikvision Ip Hikvision Ds-7632Ni-K2 | 12 720 грн. |
Hikvision Ip Hikvision Ds-7632Ni-K2 | 13 038 грн. |
Hikvision Ip Hikvision Ds-7632Ni-K2 | 13 356 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-7632NI-K2
Ціни на Hikvision DS-7632NI-K2 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7608NI-K2 | від 6 257 грн. | 16 пропозицій | ||
Hikvision DS-7616NI-K2 | від 7 143 грн. | 2 пропозиції | ||
Hikvision DS-7632NI-K2 | від 12 720 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →