Гібридний HDVR відеореєстратор Hikvision iDS-7104HQHI-M1/S(C)
Hikvision iDS-7104HQHI-M1/S(C) |
|
До 4 Мбіт/с кожної IP камери.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision iDS-7104HQHI-M1/S(C)
Усі ціни 33 →Hikvision iDS-7104HQHI-M1/S (C) Гибридный видеорегистратор (HDVR) Sale | 3 296 грн. |
Реєстратор відеоспостереження Hikvision Turbo AcuSense iDS-7104HQHI-M1/S(C | 3 381 грн. |
Регистратор видеонаблюдения Hikvision Turbo AcuSense iDS-7104HQHI-M1/S(C) | 3 381 грн. |
HD-TVI відеореєстратор 4-канальний Hikvision iDS-7104HQHI-M1/S(C) з підтри | 3 296 грн. |
Видеорегистратор Hikvision iDS-7104HQHI-M1/S(C) | 3 029 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Hikvision iDS-7104HQHI-M1/S(C)
Ціни на Hikvision iDS-7104HQHI-M1/S(C) |
---|---|---|---|---|
Hikvision iDS-7104HQHI-M1/S(C) | від 3 029 грн. | 35 пропозицій | ||
Hikvision iDS-7108HQHI-M1/S(C) | від 4 690 грн. | 20 пропозицій | ||
Hikvision iDS-7116HQHI-M1/S(C) | від 7 999 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →