Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7716NI-I4
Hikvision DS-7716NI-I4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7716NI-I4
Усі ціни 15 →Регистратор для видеонаблюдения Hikvision ds-7716ni-i4 (b) (160-256) | 20 026 грн. |
Реєстратор для відеоспостереження Hikvision DS-7716NI-I4 (B) (160-256) | 21 020 грн. |
Регистратор для видеонаблюдения HikVision DS-7716NI-I4 (B) (160-256) DS-77 | 21 020 грн. |
Реєстратор для відеоспостереження Hikvision DS-7716NI-I4 (B) (160-256) DS- | 21 020 грн. |
Hikvision Реєстратор для відеоспостереження Hikvision DS-7716NI-I4 (B) (16 | 21 020 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Hikvision DS-7716NI-I4
Ціни на Hikvision DS-7716NI-I4 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7708NI-I4 | від 40 795 грн. | 1 пропозиція | ||
Hikvision DS-7716NI-I4 | від 20 026 грн. | 15 пропозицій | ||
Hikvision DS-7732NI-I4 | від 50 061 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →