Панель для виклику Dahua DHI-VTO6531H
Dahua DHI-VTO6531H |
|
Функціонал розпізнавання осіб дозволяє відкривати двері внесеним у базу людям. Підтримується до 10000 осіб. Швидкість розпізнавання особи близько 0.2 секунд. Оснащується IPS дисплеєм на 4.3". Підтримка WDR. Споживання до 18 Вт.
Тривожні входи цифрові.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DHI-VTO6531H
Усі ціни 20 →Dahua DHI-VTO6531H 2 Mp with Face Id | 16 601 грн. |
Dahua DHI-VTO6531H 2 Mp with Face Id | 16 601 грн. |
Панель виклику Dahua DHI-VTO6531H | 16 600 грн. |
Вызывная панель Dahua DHI-VTO6531H | 16 186 грн. |
Панель виклику Dahua DHI-VTO6531H | 16 600 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →