Акустична система HL Audio USK-12A
HL Audio USK-12A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HL Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HL Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HL Audio USK-12A
Активная акустическая система Hl Audio USK12A BT USB | 12 650 грн. |
HL Audio USK12A BT/USB | 12 650 грн. |
Активна акустична система HL Audio USK12A BT/USB | 12 650 грн. |
Акустическая система мобильная с радиомикрофнами и медиаплеером HL AUDIO U | 12 650 грн. |
anonim
7 січня 2017, 22:08
Проблема с звуком #
Как только начинаю петь в микрофон,утихает звук минусовки, подскажите что делать? Спасибо
Додаткові функції і можливості акустичної системи HL Audio USK-12A:
- Вбудований MP3-плеєр (відтворення з карт пам'яті і USB-накопичувачів)
- ЖК-дисплей
- Колеса і ручка для зручного транспортування
- Регулювання рівня низьких і високих частот
- Ефект відлуння
- Окрема регулювання гучності каналу мікрофону
- Робота від акумулятора (8 годин на середній гучності)
- Два мікрофона в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →