Акустична система HL Audio USK-15A
HL Audio USK-15A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HL Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HL Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HL Audio USK-15A
Усі ціни 6 →Акустична система Hl Audio USK-15A-BT та двома ручними радіомікрофонами | 13 915 грн. |
Акустическая система Hl Audio USK-15A-BT и 2-мя ручными радиомикрофонами | 13 915 грн. |
Активная акустическая система Hl Audio USK15A BT USB | 13 915 грн. |
HL Audio USK15A BT/USB | 13 567 грн. |
HL Audio USK15A BT/USB з акумулятором | 13 915 грн. |
Акустична система мобільна з радиомикрофнами і медіаплеєром HL AUDIO USK15 | 13 915 грн. |
Додаткові функції і можливості акустичної системи HL Audio USK-15A:
- Вбудований MP3-плеєр (відтворення з карт пам'яті і USB-накопичувачів)
- ЖК-дисплей
- Колеса і ручка для зручного транспортування
- Регулювання рівня низьких і високих частот
- Ефект відлуння
- Окрема регулювання гучності каналу мікрофону
- Робота від акумулятора (8 годин на середній гучності)
- Два мікрофона в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →